Son mesaj - Gönderen: Editör - Çarşamba, 01 Şubat 2017 09:01
Bazı insanlar alçak gönüllüdür, bazıları da alçak olmaya gönüllüdür...
Haberler

HaberlerGÜNCEL HABERLERSAHABE-DER BAŞKANI ATA; - “DERNEĞİMİZ HER GEÇEN GÜN GÜÇLENİYOR”   
SAHABE-DER BAŞKANI ATA; - “DERNEĞİMİZ HER GEÇEN GÜN GÜÇLENİYOR”

Samsat Sahabe Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği (SAHABE-DER) adına yapılan basın açıklamasında, derneğin 2010 yılı değerlendirilmesi yapılarak, derneğin her geçen gün daha da güçlendiğine vurgu yapıldı.

 

            Yapılan açıklamada, derneğin yardıma muhtaç 100 öğrenciye ayakkabı yardımı yapıldığı ve 5 bin adet tanıtıcı kitabın bastırılarak dağıtıldığı belirtilerek zaman içerisinde meydana gelen hadiseler karşısında haklıdan ve mazlumdan yana tavır takınıldığı belirtildi.

 

            SAHABE-DER Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ata; “Derneğimiz bir yıllık zaman içinde bir çok başarılı çalışmaya imza atarak vatandaşlarımın takdirini almıştır. Her zaman güçlünün değil, haklının, mazlumun ve ezilenin yanında olmuştur. Düzenlenen ödüllü şiir yarışmalarıyla Kutlu Doğum Haftası bu yıl daha da anlam kazanmıştır. Bunu gelenekselleştirip her yıl yapmayı planlıyoruz. Derneğimizin arkasında Belediye, siyasi parti veya gerçek veya tüzel kişilik bulunmamaktadır. Derneğimizin her hangi bir şekilde başka bir oluşuma bağlı değildir. Gücümüzü halkımızdan alıyoruz ve her geçen gün daha da güçleniyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 
Gönderen Editör, Çarşamba, 02 Şubat 2011 14:07, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
Samsat Haber @ Fahrettin ÇELİK

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it

Haber Siteleri