Son mesaj - Gönderen: Editör - Çarşamba, 01 Şubat 2017 09:01
Bazı insanlar alçak gönüllüdür, bazıları da alçak olmaya gönüllüdür...
Haberler

HaberlerGÜNCEL HABERLERSAMSAT KAYMAKAMI BAKAN GENÇLERLE BULUŞUYOR.   
SAMSAT KAYMAKAMI BAKAN GENÇLERLE BULUŞUYOR.

Adıyaman'ın Samsat Kaymakamlığı öncülüğünde, Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen "Gençlerle baş başa" projesi kapsamında Kaymakam Süleyman Bakan Samsatlı gençlerle buluşuyor.

Samsat ilçesinde lise eğitimine devam eden öğrencileri Kaymakamlık Makamında kabul eden Kaymakam Bakan, gençler ile "Samsat ve Eğitim" konusunda sohbet etti.

Samsat Çok Programlı Anadolu Lisesi okul Müdürü, bazı öğretmenler ve 12. sınıf öğrencileri ile gerçekleştirilen buluşmaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bedir Tekdal ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Fahrettin Çelik eşlik etti.

Sınavlara hazırlanan bütün 12. Sınıf öğrencileri ile çeşitli mekânlarda bir araya gelen Kaymakam Bakan, gençlerin öz güven kazanmaları, sınava daha iyi motive olmaları, hedef belirleme ve hedefe odaklanma bakımında yarar sağlayacağı bu tür buluşmalarda, aynı zamanda onların dinamikliği, enerji ve fikirlerinden istifade etmeye çalıştıklarını ifade etti.

Kaymakam Bakan, "Yeni yüzyılımızın ilk kuşakları ile buluşarak, Cumhuriyetimizi emanet edeceğimiz, ülkemizin umudu olan gençlerle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Onlarla bugünü ve yarınları konuşuyoruz. Köklü Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını gençlerimizle birlikte planlayacak ve onlarla birlikte inşa edeceğiz. Onların fikirleri, düşünceleri ve beklentilerini önemsiyor ve ona göre projeler geliştiriyoruz" dedi.

 
Gönderen Editör, Pazar, 19 May 2024 05:45, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
Samsat Haber @ Fahrettin ÇELİK

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it

Haber Siteleri