Son mesaj - Gönderen: Editör - Çarşamba, 01 Şubat 2017 09:01
Bazı insanlar alçak gönüllüdür, bazıları da alçak olmaya gönüllüdür...
Haberler

HaberlerGÜNCEL HABERLERBAŞKAN FIRAT, PARK ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ   
BAŞKAN FIRAT, PARK ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde yapımı devam eden park ve bahçeleri yerinde inceleyen Samsat Belediye Başkanı Halil Fırat'a çocuklar sevgi gösterisinde bulundular.

 

Van'ın Çaldıran ilçesinde şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Fırat Demir'in adını taşıyan, 5 bin metrekare alana sahip parkta çocuklar için oyun alanı, büyük boy çocuk oyun grubu, aileler için oturacak ve dinlenecek bank ve kamelyalar ile kafenin de bulunduğu parkta incelemelerde bulunan Samsat Belediye Başkanı Halil Fırat, henüz tamamlanmamasına rağmen parka gelen aileler ve çocuklarla sohbet etti.

 

Park çalışmaları ile ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Fırat, Samsatlı bir şehidin adının yaşatılmasının gençler ve çocuklar üzerinde olumlu etki bırakacağını belirterek, milli ve manevi değerlere sıkı sıkıya bağlı bir nesil yetiştirilmesi gerektiğini ifade etti.

 

Başkan Fırat, "Bizin geleceğimizin teminatı çocuklarımızdır. En büyük yatırımı onlara yapmamız gerekiyor. Bu çocuklarımızın aileleri ile birlikte sağlıklı, temiz ve faydalı bir ortamda vakit geçirebilmelerini temin etmek amacıyla ilçemize büyük bir park kazandırıyoruz. Bu parkımıza ise şehidimiz Fırat Demir'in adını verdik. Yakın bir zamanda parkımız tamamlanacak ve hizmete sunulacak. Halkımız hizmetin en iyisine layıktır. İki yıl sonra Samsat ilçesine gelen vatandaşımız burayı tanımakta güçlük çekecek. Biz inanıyoruz, çalışıyoruz ve başaracağız inşallah" dedi.

 

Park çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Fırat'ın çalışmalarından memnun olduklarını belirten çocuklar ve aileleri ise kendisine teşekkür ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 
Gönderen Editör, Pazartesi, 24 Ağustos 2020 09:03, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
Samsat Haber @ Fahrettin ÇELİK

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it

Haber Siteleri