Son mesaj - Gönderen: Editör - Çarşamba, 01 Şubat 2017 09:01
Bazı insanlar alçak gönüllüdür, bazıları da alçak olmaya gönüllüdür...
Haberler

HaberlerGÜNCEL HABERLERSAMSAT BELEDİYE BAŞKANI MAZBATASINI ALARAK GÖREVE BAŞLADI   
SAMSAT BELEDİYE BAŞKANI MAZBATASINI ALARAK GÖREVE BAŞLADI

31 Mart Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimlerinde Samsat Belediye Başkanı seçilen Halil Fırat, mazbatasını alarak görevine başladı.

 

31 Mart Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Samsat Belediye Başkanı seçilen Halil Fırat, İl Genel Meclis Üyeleri Av. Ümit Tuncer ve Osman Deniz ile Belediye Meclis Üyeleri mazbatalarını alarak görevine başladı.

 

Adıyaman'da bulunan Samsat İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını alan Başkan Fırat, Samsatlılara hizmet etmek gibi onurlu bir göreve seçilmiş olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, kendisine duyulan teveccühten dolayı teşekkür etti.

 

Fırat, "Böyle onurlu bir göreve geldiğim için Allah’a hamd ediyorum. Bize oy versin veya vermesin bütün hemşerilerime teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Bize gösterilen teveccühü asla karşılıksız bırakmayacağımı herkesin bilmesini istiyorum. Belediye meclisimiz, İl Genel meclis üyelerimiz ve belediye çalışanlarımız ile birlikte bugünden itibaren Samsatlıların refah ve mutluluğu için çalışmaya başlıyoruz. Bize verilen her oyun hakkını verecek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bize gösterdiği yolda emin adımlarla yürüyerek, gönül belediyeciliğinin en güzel örneğini göstereceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun" diye konuştu.

 

 

 

 

 
Gönderen Editör, Pazartesi, 08 Nisan 2019 12:35, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
Samsat Haber @ Fahrettin ÇELİK

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it

Haber Siteleri