Son mesaj - Gönderen: Editör - Çarşamba, 01 Şubat 2017 09:01
Bazı insanlar alçak gönüllüdür, bazıları da alçak olmaya gönüllüdür...
Haberler

HaberlerGÜNCEL HABERLERMEMUR-SEN YÖNETİMİ SAMSAT KAYMAKAMINI ZİYARET ETTİ   
MEMUR-SEN YÖNETİMİ SAMSAT KAYMAKAMINI ZİYARET ETTİ

Adıyaman Memur-Sen Yönetim Kurulu üyeleri Samsat Kaymakamı Habid Yıldız'ı ziyaret ederek atandığı görevinde başarılar dilediler.

 

Adıyaman Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Ali Deniz ve Yönetim Kurulu üyeleri Samsat Kaymakamı Halid Yıldız'ı makamında ziyaret ederek, Samsat ilçesindeki görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

Konu ile ilgili olarak bir açıklamada bulunan Adıyaman Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Ali Deniz, Samsat ilçesinde yakın tarihte göreve başlayan Samsat Kaymakamı Halid Yıldız'ı ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgiler sunduklarını ve kendisine yeni görevinden dolayı hayırlı olsun temennisinde bulunduklarını ifade etti.

 

Deniz açıklamasında, "Eğitim ve diğer kamu personelinin sıkıntılarının aşılmasında Mülki İdare Amirlerinin desteği çok önemlidir. Samsat Kaymakamı Sayın Halid Yıldız'ı makamında ziyaret ederek kendisine hayırlı olması dileğinde bulunurken, sıkıntılarımızı, sorunlarımızı aktarma fırsatı da yakaladık. Kendileri eğitime oldukça duyarlı bir idarecimizdir. Eğitim kalitesinin yükseltilmesi konusunda desteklerinin tam olacağını ifade ettiler. Toplumun inşasında öncü nesiller yetiştirilmesi olan davamızda değerli kaymakamlarımız bizlere katkı sunmaktadırlar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

Samsat Kaymakamı Halid Yıldız ise yaptığı açıklamada, sendika başkanı ve yöneticilerinin yapmış oldukları ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek kendilerine teşekkür etti.

 

Kaymakam Yıldız, "Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Eğitimciler ise bu çocuklarımızı donatacak, yetiştirecek ve topluma yararlı birer birey olmalarını sağlayacak kişilerdir. Eğitim için imkanlar dahilinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı sendika başkanı ve yönetimine teşekkür ediyorum." dedi. 

 

 
Gönderen Editör, Cuma, 23 Kasım 2018 07:18, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
Samsat Haber @ Fahrettin ÇELİK

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it

Haber Siteleri