Son mesaj - Gönderen: Editör - Çarşamba, 01 Şubat 2017 09:01
Bazı insanlar alçak gönüllüdür, bazıları da alçak olmaya gönüllüdür...
Haberler

HaberlerGÜNCEL HABERLERADIYAMANLI ÇOCUKLAR ASKERLERE MEKTUP GÖNDERDİ   
ADIYAMANLI ÇOCUKLAR ASKERLERE MEKTUP GÖNDERDİ

Adıyaman'da öğrenciler Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de bulunan askerlere yazdıkları mektupları Adıyaman İl Garnizon Komutanı'na teslim ettiler.

 

Adıyaman Cumhuriyet İlkokulu 4/C sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Özlem Gündüz nezaretinde Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de bulunan askerleri motive etmek amacıyla yazdıkları mektupları Adıyaman İl Garnizon Komutanı Personel Albay Davut Kulalar'a teslim ettiler. Öğrencilerden Emir Enes Akbaş, Çanakkale Şehitleri şiirinin tamamını ezbere ve coşku ile okuyarak, herkesi duygulandırdı.

 

Sınıf Öğretmeni Özlem Gündüz, daha önce de öğrenci velileri tarafından atkı ve bere hazırlayarak Mehmetçik'e gönderdiklerini belirterek, öğrencilere vatan, millet ve bayrak sevgisini aşılamak için bu tür faaliyetlerin yararlı olduğunu söyledi.

 

Adıyaman İl Garnizon Komutanı Personel Albay Davut Kulalar ise yaptığı açıklamada, bu duyarlı davranıştan dolayı öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek, manevi değeri yüksek olan bu mektupların vatan savunması yapan kahraman Mehmetçiklere teslim edileceğini ifade etti. 

 

Albay Kulalar, "Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında vatan savunması için mücadele eden kahraman güvenlik güçlerimize millet olarak minnettarız. Öğrencilerimizin bu duyarlılığı bizleri duygulandırdı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

 
Gönderen Editör, Perşembe, 05 Nisan 2018 13:11, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
Samsat Haber @ Fahrettin ÇELİK

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it

Haber Siteleri