Son mesaj - Gönderen: Editör - Çarşamba, 01 Şubat 2017 09:01
Bazı insanlar alçak gönüllüdür, bazıları da alçak olmaya gönüllüdür...
Haberler

HaberlerGÜNCEL HABERLERAK PARTİLİ KADINLAR SAMSATLI DEPREMZEDE KADINLARLA BULUŞTU   
AK PARTİLİ KADINLAR SAMSATLI DEPREMZEDE KADINLARLA BULUŞTU

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde 2 Mart 2017 tarihinde meydana gelen deprem dolayısıyla konteynırlarda yaşayan kadınlar Ak Parti Samsat Kadın Kolları Başkanlığı koordinesinde bir araya geldiler.

 

Halk Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda bir araya gelen kadınların toplantısına Samsat Kaymakamı Sedat Sezik, Belediye Başkanı Yusuf Fırat ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Tepe katıldılar.

 

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Zelihe Karakuş yaptığı konuşmasında, kendilerine her konuda destek olan Samsat Kaymakamı Sedat Sezik ve Belediye Başkanı Yusuf Fırat'a teşekkür ederek, 8 Mart Dünya Kadınlar gününün hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

 

Belediye Başkanı Yusuf Fırat ise yaptığı konuşmasında, Samsatlı depremzede kadınların bir an önce konteynırlardan kurutularak kalıcı konutlara yerleştirilmeleri için çalıştıklarını belirtti.

 

Son olarak bir konuşma yapan Samsat Kaymakamı Sedat Sezik ise 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak, başta şehit aileleri olmak üzere bütün kadınların sağlık ve huzur içerisinde yaşamalarını temenni etti.

 

 
Gönderen Editör, Cuma, 09 Mart 2018 10:33, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
Samsat Haber @ Fahrettin ÇELİK

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it

Haber Siteleri