Son mesaj - Gönderen: Editör - Çarşamba, 01 Şubat 2017 09:01
Bazı insanlar alçak gönüllüdür, bazıları da alçak olmaya gönüllüdür...
Haberler

HaberlerGÜNCEL HABERLERKAYMAKAM SEZİK, KONTEYNERLERDE İNCELEMELERDE BULUNDU   
KAYMAKAM SEZİK, KONTEYNERLERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Adıyaman'ın Samsat ilçesi Kaymakam Vekili Sedat Sezik, Samsat ilçesindeki dört mahallesinde oluşturulan beş ayrı noktadaki konteyner mahallelerinde incelemelerde bulundu.

 

Vatandaşların konteyner şartlarında yaşamları ve bu vatandaşlarımızın sıkıntılarını yerinde görmek, bu sıkıntıları zaman geçirmeden gidermek amacıyla incelemelerde bulunarak, vatandaşlar ile görüşen Kaymakam vekili Sezik, Mart ayında meydana gelen deprem dolayısıyla Samsat ilçesinde vatandaşların mağdur olmaması için bütün imkanların kullanıldığını ve kullanılacağını ifade etti.

 

Samsat ilçe merkezinde 765 konteynerin dağıtıldığını ifade eden Kaymakam vekili Sezik, "Yakın bir zamanda Samsat ilçemize atandım. Gerek ilgililerden, gerekse de vatandaşlarımızdan aldığın bilgilere göre, deprem sürecinden bu güne kadar, vatandaşlarımızın mağdur edilmemesi için Devletin her türlü imkanının kullanıldığını görmekten büyük memnuniyet duymaktayım. Şu anda halen bu konteynerlerimizin eksiklerini tamamlama, onarımlarını yapma ile ilgili olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Vatandaşlarımızın büyük bir kısmı konteynerlere yerleşmiş durumda. Diğer vatandaşlarımız da yakın bir zamanda geçeceklerdir. Çünkü hak sahipliği çalışması tamamlanır tamamlanmaz ağır hasarlı evlerin yıkımlarına başlanacak. Vatandaşlarımızı sık sık ziyaret ederek onları yalnız bırakmayacak, Devletin şefkatini hissettireceğiz" dedi.

 

 
Gönderen Editör, Salı, 19 Aralık 2017 06:36, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
Samsat Haber @ Fahrettin ÇELİK

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it

Haber Siteleri