Son mesaj - Gönderen: Editör - Çarşamba, 01 Şubat 2017 09:01
Bazı insanlar alçak gönüllüdür, bazıları da alçak olmaya gönüllüdür...
Haberler

HaberlerGÜNCEL HABERLERSAMSAT AK PARTİ KADIN KOLLARI İLÇE KONGRESİ YAPILDI   
SAMSAT AK PARTİ KADIN KOLLARI İLÇE KONGRESİ YAPILDI

          Adıyaman ili Samsat ilçesi Ak Parti Kadın Kolları ilçe kongresi gerçekleştirildi.

 

          İlçe Başkanı Neziha Suseven'in güven tazelediği kongreye Ak Parti Adıyaman İl Kadın Kolları Başkanı Ayla Pektaş, Başkan Yardımcısı ve Belediye Meclis Üyesi Ümmü Gülsüm Öncel ve çok sayıda partili katıldı.

 

          Divan Başkanlığını Ayla Pektaş, Divan katipliklerini ise Kadın Kolları İl Teşkilat Başkanı Perihan Gümüş ve Kadın Kolları İl Sekreteri Nejla Akkurt'un yaptıkları, tek liste ile gidilen kongrede 15 kişilik asil ve yedek liste ile 16 kişilik il delege listesi oylandı ve katılanların tamamının oyunu alarak, daha önce ilçe başkanlığını yürüten Neziha Suseven yeniden başkan seçildi. Kongreye çak sayıda milletvekili telgraf göndererek, kongrenin hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

          Kongrede bir konuşma yapan Divan Başkanı Ayla Pektaş, katılımcılara teşekkür ederek, kongrenin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

 

          Pektaş konuşmasında, "2001 yılında partimizin kuruluşunda, Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak demişti. Bugün görüyoruz ki, artık gerçekten de hiçbir şey eskisi gibi değil. Ülkemiz bu süre zarfında her alanda büyük mesafeler kat etti. Bu ülkenin kadınları olarak milletimizin geleceği, ülkemizin yarınları bizleri yakından ilgilendirmektedir. Bize düşen görev, devraldığımız bayrağı ileriye taşımak olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle kongremizin hayırlara vesile olmasını diler, seçiler kardeşlerimize başarılar diliyorum" dedi.

 

          İlçe Başkanlığına seçilen Neziha Suseven ise kendisine duyulan güveni boşa çıkarmayacağını, zaman ve mekan mefhumu gözetmeksizin görevini en iyi bir şekilde yürüteceklerini ifade etti.

 

          Suseven, "Partimizin misyonu doğrultusunda, Samsat ilçesindeki bayanlar olarak el ele vererek çalışacak ve inşallah önümüzdeki seçimlerde rekor bir oy alacağız. Kurucu genel Başkanımız ve mevcut başbakanımızın gösterdikleri hedefe doğru emin adımlarla ilerleyeceğiz" dedi.

 

          İl Kadın Kolları Başkanı ve beraberindeki heyet, Samsat Kaymakamı Kürşad Atak, Belediye Başkanı Yusuf Fırat, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Erdem ve Samsatlılar Derneği Başkanı Fahrettin Çelik'i ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgiler sundular.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gönderen Editör, Pazartesi, 12 Ocak 2015 11:42, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
Samsat Haber @ Fahrettin ÇELİK

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it

Haber Siteleri